Konkurs na najlepszą pracę doktorską o tematyce energetyczne

Konkurs na najlepszą pracę doktorską o tematyce energetyczne

Postprzez mateusz » 10 cze 2014, 14:10

Grupa ENERGA zaprasza doktorantów do udziału w konkursie na najlepszą pracę poświęconą problematyce przetwarzania, przesyłu, dystrybucji i obrotu energią elektryczną. Celem konkursu jest promocja osiągnięć badawczych na polskich uczelniach.

Autorzy trzech najciekawszych prac naukowych otrzymają od Grupy ENERGA nagrody pieniężne o łącznej wartości 40 tys. złotych. Dodatkowo, najciekawsze prace zostaną opublikowane na łamach magazynu naukowego Acta Energetica.

W konkursie mogą uczestniczyć doktoranci polskich uczelni wyższych, którzy w latach akademickich 2012/13 oraz 2013/14 obronili prace doktorskie poświęcone energetyce. Zakres tematyczny zgłaszanych prac powinien dotyczyć technicznych, ekonomicznych lub technologicznych problemów przetwarzania, przesyłu, dystrybucji i obrotu energią elektryczną. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 15 listopada br.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym doktoranci nadsyłają w formie papierowej i elektronicznej swoje prace, wraz z oświadczeniami promotora, dziekana wydziału oraz opinią recenzentów pracy doktorskiej i wyciągiem z obrony. W drugim etapie jury, w którego skład będą wchodzić pracownicy naukowi uczelni wyższych, powołani przez prezesa ENERGA SA, wybierze trzy najciekawsze prace. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 stycznia 2015 roku. Oficjalne wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej www.actaenergetica.org.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie www.actaenergetica.org
mateusz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 04 cze 2013, 19:30


Powrót do Edukacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron