Do jakiego fryzjer z dzieckiem?

Do jakiego fryzjer z dzieckiem?

Postprzez Luiza » 18 maja 2015, 21:41

Witajcie. Polecicie mi kogoś z Sopotu kto ma podejście do dzieci i odpowiednio wyposażony zakład? Było już jedno podejście do obcinania włosków, ale niestety nieudane. W myśl zasady że można to zrobić na dwa sposoby i po dobrych doświadczeniach z córeczką brata, kiedy to dala sobie "przez zaskoczenie" obciąć włosy, postanowiliśmy że też tak spróbujemy. Jednak był płacz i ogóle poruszenie więc daliśmy spokój żeby dziecka nie stresować. Mała miała już od tego czasu okazje by obserwować obcinanie włosów więc jest już chyba oswojona z tym, że to "nie boli". Mimo wszystko jednak chcemy się zastosować do rad żeby zakład był wyposażony w zabawki, a fryzjerzy mieli podejście do maluchów. Wiem, że coraz więcej jest takich zakładów, podacie mi jakieś adresy, które wiecie, że są sprawdzone bo np. sami bywacie tam ze swoimi dziećmi?
Luiza

Re: Do jakiego fryzjer z dzieckiem?

Postprzez proki » 27 lut 2017, 16:54

Na pewno znaczenie ma tu rozmowa z dzieckiem, wytłumaczenie mu tego po co się obcina włosy, dlaczego jest od tego fryzjerka, ze każdy tak robi i to naturalna rzecz. Zależy też ile dziecko ma lat...
proki

Powrót do Inne