Wynajem samochodu Kraków

Wynajem samochodu Kraków

Postprzez ipsor » 02 sie 2017, 09:08

Za tydzień jadę na drugi koniec Polski i chciałbym w Krakowie wynajać sobie samochód. Bardzo proszę o informację gdzie maja dobre oferty wynajmu autek.
ipsor

Re: Wynajem samochodu Kraków

Postprzez remi » 07 sie 2017, 06:32

ipsor napisał(a):Za tydzień jadę na drugi koniec Polski i chciałbym w Krakowie wynajać sobie samochód. Bardzo proszę o informację gdzie maja dobre oferty wynajmu autek.

Polecam rent a car:
krakow-rentacar.pl

Jest to lokalna wypożyczalnia samochodów. W Krakowie raz korzystaliśmy z jej usług, ale nie mam niczego do zarzucenia. Autko jakie dostaliśmy było w bardzo dobrym stanie, praktyfcznie idealne. Nowe. Samochód oczywiśćie ubezpieczony.
remi

Postprzez majki » 04 kwi 2018, 12:05

Ja od siebie mogę polecić CAR-RENTAL.PL, posiadają fajne autka no i najważniejsze nie biorą dużo pieniędzy. Poczytaj sobie opinie na temat tej wypożyczalni, większość jest pozytywna.
majki

Postprzez lukasso » 28 maja 2018, 10:37

Zgadzam się z kolegą majki. Choć w Krakowie wybór wśród wypożyczalni jest całkiem spory, postawiłem na CAR-RENTAL.PL i nie żałuję. Auto zastępcze podstawili mi na lotnisko w Balicach punktualnie i bez problemów: https://car-rental.pl/kontakt/wypozyczalnia-samochodow-krakow-balice/. Samo użytkowanie nowiutkiego Seata Leona było czystą przyjemnością. Pozdrawiam :)
lukasso

Powrót do Inne