Styl minimalistyczny

Styl minimalistyczny

Postprzez diakon » 27 paź 2017, 14:41

Mam urządzony pokój w stylu minimalistycznym. Łóżko jasne drewno. Potrzebuję przemalować ściany na jasny kolor. Co myślicie o białej ścianie?
diakon

Re: Styl minimalistyczny

Postprzez Ekspert_Dekoral » 30 paź 2017, 16:08

Witaj.
Biel to kolor ponadczasowy. Do sięgnięcia po tę barwę zachęcają przede wszystkim jej uniwersalność i świeżość. Biały doskonale komponuje się z innymi barwami, od jasnych po ciemne. Efektownie kontrastuje z dodatkami w mocniejszych odcieniach i podkreśla ich naturalne piękno. Według mnie biel idealnie wpisywałaby się do minimalistycznego stylu Twojego pokoju. Na rynku dostępnych jest kilkadziesiąt odcieni białego koloru – śnieżnobiały, kremowy, wpadający w błękit czy szarość. W ofercie Dekoral Clean & Color przykładowe kolory z palety bieli to „Koronkowa biel” i „Perłowa Oreganza”.
Wszystkie dostępne odcienie bieli znajdziesz na naszej stronie: http://kartakolorow.dekoral.pl/
Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Dekoral
Ekspert_Dekoral

Postprzez maliniak » 06 kwi 2018, 14:33

Skoro masz minimalistyczny to może warto zaszaleć z kolorem? Ostatnio szary jest bardzo modny albo taki kolor jasnografitowy. Zawsze można coś na ścianę powiesić. Ciekawe są też fototapety, ale to już drożej wychodzi. Ogólnie trudno tak powiedzieć, żeby wszytsko do siebie pasowało to najlpeij właśnie jest neutralny szary albo biały.
"Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń..."
maliniak

Postprzez Lila » 12 kwi 2018, 17:14

Ja bym pomalowała na biały ewentualnie bardzo jasny kremowy :D
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak pielęgnować skórę z zaczerwienieniami wejdź na acnerose.pl
Lila

Powrót do Kultura